Dojdi na NAOSTRO aka Absolventi umělecké VOŠ vystavují

Rád bych Vás pozval na výstavu nejen fotografií absolventů VOŠ reklamní a umělecké tvorby školy Michael. Mezi autory prací najdete také Bíbu, partačku z našeho nedávného foto tripu v Krkonoších. Jedna z jejích fotek se stala "tváří" celé výstavy NAOSTRO, která se koná od 8 - 25.6. 2016 v pražské… chcete vědět víc?

Jednodenní Foto trip Krkonoše 2016

Je sobota 28.5. a já se odpoledne před příchozími bouřkami v dusnu potím na končícím streetballovém turnaji v Novém Bydžově, když přijde zpráva: Chtěla jsem zítra na Sněžku, ale asi to přeložím. Já: Hecnem Sněžku! Tak nějak rychle jsme se domluvili = dva spontální fotografové. Žádní krajináři… chcete vědět víc?

Foto/report: Evropský festival čínského Wushu

V sobotu 23. dubna se v Praze konal již 4. ročník Evropského mezinárodního festivalu čínského Wushu. Celou akci tradičně pořádal Zhai Hua Wushu Institute a Česká federace Wushu. Sportovně-kulturní den byl pak rozdělen na soutěžní část, večer pak následovala exhibice v podání těch nejlepších. Cílem… chcete vědět víc?

Foto/Report: Basketbalové Final 4 U19 vyhrálo GBA

O uplynulém víkendu (23.-24.4.2016) se odehrálo Mistrovství ČR basketbalistů do 19 let. Dvoudenní turnaj zorganizoval jeden ze čtyř finalistů USK Praha a vše odehrálo na jejich domácí palubovce pražské Folimanky. Na focení téhle události jsem se opravdu těšil, protože jsem očekával rychlý dynamický… chcete vědět víc?

Fotoreportáž: Krasobruslařská špička na poděbradském ledě

V sobotu 9. dubna 2016 od 14hod jsem měl další výjimečnou příležitost fotit Slavností exhibici 5. výročí Krasobruslařského klubu Poděbrady. Byly k vidění vystoupení od těch nejmladších 4-6tiletých po aktuální juniorské mistry světa v kategorii sportovních dvojic Anny Duškové a Martina Bidaře.… chcete vědět víc?

Pozvánka na IX. ročník PRAGUE PHOTO 2016

Dnes začíná PRAGUE PHOTO 2016, kde se představí téměř 30 vystavujících subjektů a budou prezentovány originály téměř 180 autorů, jak současných, tak i klasiků. Mezi mladými fotografy nebudou chybět i práce mých přátel Derecka Harda a Kristiny Odermatt. Vše vypukne dnes 18.4.2016 vernisáží od 18hod… chcete vědět víc?

Já & Urban photo poprvé a na Trojském mostě

Premiérově jsem vyzkoušel další foto žánr a hned jsem ho pokřtil na výjimečném místě, které bylo přede mnou zvěčněno již mnohými fotografy. Při focení "mezi tramvajovými kolejemi" jsem byl vykázán policií, která u mě zastavila v dodávce. No když viděli jak sbírám ze země fotoaparát, tak mi sdělili,… chcete vědět víc?

Krátká fotoreportáž - International Erasmus Games

Tento rok uspořádala Univerzita Karlova sportovní hry v rámci International Erasmus Games. České národní kolo se konalo v sobotu 5. března 2016 a celou akci hostilo Sportovní centrum UK v Hostivaři (ul. Bruslařská). Soutěžilo se ve volejbalu, futsalu a 3na3 basketbalu. Ti nejlepší pak postupují na… chcete vědět víc?

Foto / Report - Výstava malířské tvorby AMATORA ARTO v SD Neratovice

Včera 1.3.2016 v 18hod byla ve Společenském domě s Neratovicích zahájena výstava malířské tvorby Sdružení amatérský výtvarnic. V expozici realistických maleb a kreseb vystavovalo svá díla šest žen z uskupení s názvem AMATORA ARTO. Úvod patřil představení autorek (Holanová Yvetta, Lejčková… chcete vědět víc?

Foto / Reportáž - Beachvolejbalová benefice neziskové organizace Vlastní cestou

O uplynulou sobotu 27.2.2016 jsem měl možnost fotit další z výjimečných událostí Beachvolejbalovou benefici, kterou pořádala nezisková organizace Vlastní cestou - Pomáhat nás baví. Zúčastnění měli možnost si zatrénovat s olympioniky Kristýnou "Kiki" Kolocovou a Michalem Palinkem a také s trenérem… chcete vědět víc?