Streetworkouteři & Strongmani ve "Fitness Bitevní pole"

Streetworkouteři & Strongmani  ve "Fitness Bitevní pole"

V sobotu 21. ledna 2017 jsem zavítal do holešovického "Fitness Bitevní pole". Sám 2krát týdně po večerech celou zimu (ano i v -10°C :) ) venku cvičím (jen s vlastní vahou) moje KO záda z basket-streetballových let. A tak jsem zavítal na předpremiéru Czech League Streetworkout.cz něčemu se přiučit, poznat nové lidi a hlavně se pokusit něco takového nafotit.  

 Classic Workout Praha

Předešlá dlouhá noc (focení plesu) zapříčinila, že jsem dorazil až na samotný závěr akce a moc jsem toho nenafotil. Stihl jsem exhibici týmu Classic Workout Praha a pak finále Czech League Streetworkout.cz, kde jsem se nechal unést a moc jsem toho nenafotil. Příště napravím :).

 Jan Zdrubecký Fitness Bitevní pole

Posléze opět svůj trénink rozbalil 4. nejsilnější muž světa, 2x vítěz Arnold Classic, Strongman u105Kg Jiří Tkadlčík spolu se svým týmem.

 předpremiéra-czech-league-streetworkout.cz

To ještě během dne si J. Tkadlčík  stačil dát 4 fun battle s jedním z TOP calistheniků u nás, Pavlem Šandou! Výkony? Pavel dal dip se 134kg na opasku vs Jirka 114kg! Bench pak ve prospěch Jirky 196 vs cca 170kg. Jiří pak dal dřep bez rukou 220kg. Já byl s foťákem ready až na shybech a atlasech, kde se zvedaly koule o váze přes 150kg.

 Jiří-Tkadlčík-strongman

Na závěr můžete nyní na "Startovači" podpořit našeho reprezentanta, nejsilnějšího a nejúspěšnějšího českého strongmana ve váze do 105kg Jiřího Tkadlčíka, kde vyvrcholením sezóny bude účast na WORLD'S STRONGEST MAN, odkud hodlá dovézt České Republice zlato!!

 Jiří Tkadlčík a Pavel Šanda

Sám "jeho cestu" podpořím a doufám, že se v brzku objevím s foťákem na další streetworkout či powerlifter ... akci a nafotím to konečně pořádně :). Více fotografií najdeš na mém facebooku.