Jak fotit basketbal i další indoor sporty (aktual. březen 2019)

Náhled do „mé kuchařky“, JAK FOTÍM BASKETBAL. Tentokrát se více zaměřím na focení basketbalových či jiných indoorových sportů nižších úrovní, které se obvykle odehrávají v tělocvičnách a halách, kde bývá opravdu, ale opravdu málo světla.   Výhoda je to, že v drtivé většině se bez problémů dostanete… chcete vědět víc?

Jatka78 = 3. Mistrovství ČR ve Street Workoutu v Praze!

Pražská Jatka78 byla svědkem neskutečného 1on1 finálového battlu bez rozdílu vah mezi Danielem Hanákem (do 75kg) a Petrem Skokanem (nad 75kg) o postup na MS do Moskvy. Velmi překvapená a dojatá Pája Šulistová si pomalu může také balit kufry do Moskvy! K vidění bylo spoustu dalších neskutečných… chcete vědět víc?

Na cestách s ruským Zenitar 16/2.8 fisheye - uživatelská recenze

Před několika lety jsem se rozhodoval o koupi objektivu typu - rybího oka. Neočekával jsem od něj nějaké velké využití, spíše občas doplnit dokument/reportáže o nějaký zajímavý pohled a vyzkoušet fisheye ohnisko. Nakonec se ke mně dostal manuální ruský Zenitar 16/2.8, kterým jsou focena všechna… chcete vědět víc?

Streetworkouteři & Strongmani ve "Fitness Bitevní pole"

V sobotu 21. ledna 2017 jsem zavítal do holešovického "Fitness Bitevní pole". Sám 2krát týdně po večerech celou zimu (ano i v -10°C :) ) venku cvičím (jen s vlastní vahou) moje KO záda z basket-streetballových let. A tak jsem zavítal na předpremiéru Czech League Streetworkout.cz něčemu se přiučit,… chcete vědět víc?

Jak jsem fotil krasobruslení - Poděbradské ledové srdce 2017

Již po několikáté jsem měl možnost fotit krasobruslařské akce, které pořádá Krasobruslařský klub Poděbrady. Naposledy tím byl 3. ročník Poděbradského ledového srdce, kterého se zúčastnilo více jak 100 dětí v 9 kategoriích. Dále se dočteš stručný pohled do mé "foto kuchařky", jak jsem fotil nejen… chcete vědět víc?

Fotoobraz od Saal Digital – krátká recenze

Díky kolegyni fotografce jsem narazil a využil akce (free poukaz 1400kč) tisku fotoobrazu od Saal Digital. Zvolil jsem variantu (pěnová PVC deska tl. 5mm, 60x90cm). Musím smeknout před obrazovou kvalitou tisku, rychlostí dodání (3 pracovní dny, vyrobeno v Německu) i precizním zabalení.… chcete vědět víc?

Mr. & Mrs. Raisovi aka Hořická basketbalová svatba

Bylo mi ctí být součástí této svatby, v okruhu skvělých přátel, v Hořicích v Podkrkonoší. Ve městě známém svými hořickými trubičkami a také nejstarší sochařsko-kamenickou školou v Evropě, což dokazují všudypřítomné pískovcové sochy. Oba novomanželé baskeťáci, takže téma svatby bylo jasné. Několik… chcete vědět víc?

Foto/Report: Italy trip autem 2016 - Loreto, Monti Sibillini, Benátky, Český Krumlov ....

Když začínám psát tyto řádky, tak fyzicky jsem v letadle, které akorát přelétává Kavkaz směr Peking, ale hlavou jsem stále v Itálii, odkud jsem se před pár dny vrátil. Vše začalo spontálně, kdy mi jednoho odpoledne přišla od Bíby zpráva: „Vypadnul nám člověk …, nechceš přijet?“. A po obdobně… chcete vědět víc?

Streamer DeeThane uspořádal sraz TLUPA Basketball

Damien Diviš aka DeeThane jeden z předních českých streamerů uspořádal 2. Oficiální Tlupa Sraz. Můj obrovský respekt si vysloužil tím, že tímto způsobem vytáhl ven od obrazovek/monitorů  velkou skupinu lidí z "online herního/youtube/stream světa". Především jeho fanoušků. A většina z nich se… chcete vědět víc?

Fotoreportáž: Čínský Wushu trip 2016

Čerstvě jsem se vrátil z Číny, kde jsem zfotodokumentoval česko – slovenskou výpravu na Wushu Festival v Huludau. První týden byl především o tréninku, do kterého jsem se také neplánovaně aktivně zapojil pod dohledem místního váženého mistra. Druhý týden byl o cestování … více viz článek dále. … chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 3 Následující »